reklama Místo pro Vaši reklamu
AKCE Vyber si reklamní banner pro svoji firmu úplně zadarmo

Vyhledávání

 

/


* Tato položka je povinná

 
Plzeňský kraj Jihočeský kraj Praha Karlovarský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
Mapa krajů

Putin: Svolání Kongresu národů SAR by mělo posílit mírová jednání. SANA: Damašek vítá závěrečné prohlášení summitu Ruska, Íránu a Turecka

22.listopadu se v Soči konal první třístranný summit lídrů Turecka, Íránu a Ruska.Vedoucí představitelé Íránu a Turecka podpořili svolání Kongresu národů Sýrie, který se má stát jedním z prvních kroků k ustavení širokého dialogu v zemi, zničené válkou, řekl prezident Ruské federace Vladimír Putin. 22. listopadu o tom informovala tisková služba Kremlu

 

                                                           

Ve svém projevu po setkání se svým íránským protějškem Hasanem Ruhani a prezidentem Turecka Recepem Erdoganem Putin prohlásil, že lídři nařídili svým diplomatům a pracovníkům bezpečnostních orgánů, aby určili termín svolání Kongresu a vyjasnili jeho složení.

Vedení Sýrie je nakloněno mírovému procesu, ústavní reformě a svobodným volbám, řekl Putin po trojstranném setkání v Soči. Podle jeho slov Írán a Turecko souhlasily s posílením úsilí k odstranění teroristických skupin v Sýrii.

Dříve turecký prezident zdůraznil, že vytvoření v Sýrii oblastí ke snížení eskalace a aktivizace politického procesu v Ženevě na základě výsledků, kterých bylo dosaženo na jednáních v Astaně, by měly sehrát klíčovou roli při řešení situace v Sýrii.

SANA: Damašek vítá závěrečné prohlášení summitu Ruska, Íránu a Turecka
Sýrie se snaží podporovat každou politickou iniciativu, zaměřenou na ukončení krveprolití.

Syrská vláda vítá závěrečné prohlášení vedoucích představitelů Ruska, Íránu a Turecka, učiněné během třístranného summitu v Soči, oznámila agentura SANA s odvoláním se na ministerstvo zahraničí Syrské arabské republiky.

Agentura citovala zástupce ministerstva zahraničí Sýrie, který poukázal na to, že SAR se snaží podpořit každou politickou iniciativu, zaměřenou na ukončení krveprolití a respektující svrchovanost a celistvost země.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Zahraničí
Všechny kategorie: Zahraničí Cestování Domácí Historie Finance Koktejl Zdraví Auto/Moto Bydlení

reklama
Místo pro Vaši reklamu
Easytranslate24