reklama Místo pro Vaši reklamu
AKCE Vyber si reklamní banner pro svoji firmu úplně zadarmo

Vyhledávání

 

/


* Tato položka je povinná

 
Plzeňský kraj Jihočeský kraj Praha Karlovarský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Jihomoravský kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezský kraj
Mapa krajů

WSJ: summit v Soči zastínil jednání v Ženevě

Setkání prezidentů Ruska, Íránu a Turecka v Soči ukázalo, že Rusko je plné odhodlání „určovat budoucnost Sýrie v zájmu Bašára Asada“, píše The Wall Street Journal. Během posledních měsíců Moskva hraje hlavní roli v řešení konfliktu na Blízkém Východě a „zastíňuje“ tak jednání pod záštitou OSN v Ženevě, zdůrazňuje americký časopis

 

                                                                  

Třístranné setkání v Soči ukázalo, že Rusko je plné odhodlání „určovat budoucnost Sýrie v zájmu Bašára Asada", píše The Wall Street Journal. Během jednání s prezidenty Íránu a Turecka ruský prezident Vladimir Putin také „vynaložil úsilí k určení poválečného zřízení v Sýrii", pokračuje americký časopis.

„Rozsáhlé bojové akce proti teroristickým bandám v Sýrii spějí ke konci. Zdůrazňuji, že díky úsilí Ruska, Íránu a Turecka se podařilo zabránit rozpadu Sýrie, nedopustit její zachvácení mezinárodními teroristy, vyhnout se humanitární katastrofě," cituje The Wall Street Journal prezidenta Ruské federace.

Během posledních měsíců Rusko, Írán a Turecko došli nejen ke „vzájemnému pochopení" ohledně Sýrie, ale i k dohodám o vytvoření „zón deeskalace", připomíná časopis.

„Summit v Soči proběhl v předvečer nového kola jednání pod záštitou Organizace spojených národů v Ženevě. Během posledních měsíců Mosva hraje stále více dominantní roli v řešení konfliktu (v Sýrii — InoTV) a také se představuje jako hybná síla této oblasti, zastiňuje jednání pod záštitou OSN," zdůrazňuje The Wall Street Journal.

Spojené státy, které v jednu dobu hrály vedoucí roli v jednání o Sýrii, nyní „celkově mají druhořadou roli, protože v posledních letech se soustředily na likvidaci Islámského státu*," uvádí americký časopis.

Zadejte si poptávku zdarma, ušetřete až 40% z koncové ceny. Poptejte zdarma jakékoliv služby nebo zboží a získejte nejlepší nabídku! Poptávat můžete cokoliv, např. překlady angličtina, němčina, ruština, cestovní kanceláře, letenky, prodej a pronájem bytů v Praze, Brně, Ostravě, zateplení, stavební firmy, stavební materiál, klimatizace, solární systémy, stavební dozor, tepelná čerpadla, zednické práce, ubytování, jazykové školy, hypotéky, úvěry, reklamní agentury, tiskárny, autobazary, nová i ojetá vozidla a motocykly, náhradní díly, autodoprava, servisy, disky a pneumatiky, LPG, CNG, pojištění, leasing nebo například notářské a advokátní služby a mnoho a mnoho dalších oborů…

Poptávky zdarma se vyplatí, ale pamatujte, že nejlevnější není vždy nejlepší. Vybírejte podle referencí dodavatelů a za své peníze chtějte vždy to nejlepší, co můžete dostat.

Kategorie: Zahraničí
Všechny kategorie: Zahraničí Cestování Domácí Historie Finance Koktejl Zdraví Auto/Moto Bydlení

reklama
Místo pro Vaši reklamu
Easytranslate24